věnec

Upcyklujeme: umělý vánoční stromeček, příze, ozdoby a nepotřebné materiály

Dnes vám chci opět ukázat, jak můžete ze starého a již nepotřebného vyrobit něco nového a krásného. Tento návod je jiný, protože výjimečně nebudeme tvořit potřeby pro zvířata, vyrobíme si něco pro nás, dvounohé parťáky našich zvířecích společníků. A co to bude? Blíží se Vánoce a s nimi i tvoření adventních věnců a různých dalších tématických dekorací. A právě tomu, jak vyrobit věnec za využití upcyklace, se věnuji v novém listopadovém návodu. A proč si letos vyrobit věnec upcyklací?

1) dáte nový život množství již nepotřebného materiálu a starých ozdob
2) vytvoříte si dekorací podle svých představ a přání, které budou stát zlomek ceny věnců z obchodu
3) pomůžete opuštěných zvířatům věnováním věnce do aukce útulků a spolků pečujících o opuštěná zvířata

Podle dnešního návodu si vyrobíme věnec nejen na adventní čas, ale i na jakoukoliv jinou příležitost. Je to velmi jednoduché 🙂 stačí pohledat nepotřebný materiál, vytvořit si základ věnce a pak už jen ozdoby rozvrhnout a upevnit na vytvořený základ.

Ať se vám tvoření daří a budu se těšit příště

Eli

Věnec

Získat návod v PDF

Stisknutím tlačítka "Získat návod v PDF a přihlásit se k odběru novinek" souhlasíte s tím, že vám na vloženou emailovou adresu zašlu email s odkazem ke stažení návodu Upcy věnec pro každou příležitost v PDF. Díky přihlášení k odběru novinek vám navíc každý měsíc dojde do schránky email s odkazem na nový návod, ale také na článek v blogu, produkt v e-shopu nebo na akci, kterou budu pořádat. Na emaily se můžete těšit maximálně 3x měsíčně. Pokud už nebudete chtít novinky odebírat, můžete tento souhlas kdykoli zrušit v každém zaslaném emailu.

Potvrzuji, že souhlasím s GDPR – informace o zpracování osobních údajů.

Chcete vědět, co je u nás nového?
icon