Pomáháme

Míčky z úvodní fotky zářijového návodu (Míček kolem prolétne, línou kočku protáhne) posíláme útulku Kočičí domov Sluníčko, který poskytuje péči opuštěným kočkám.

www.kocicidomovslunicko.cz

Tulipytlíky z úvodní fotky květnového návodu (Hebký pytlík na spaní, sladkým snům nic nebrání) posíláme Nadačnímu fondu KOČKA V NOUZI, který pomáhá útulkům a depozitům zajistit finanční prostředky, krmivo a veterinární péči, zlepšuje životní podmínky opuštěných koček a šíří osvětu v prevenci týkající se kastrací toulavých koček.
Nadační fond pes v nouzi
45 hraček pro psy podle dubnového návodu (Pes se hračkou ohání, nudu hravě zahání) posíláme Nadačnímu fondu PES V NOUZI, který zajišťuje chybějící veterinární péči, krmiva a potřeby v útulcích, rekonstrukce útulků a podporuje psí adopce a návrat ztracených a nalezených psů zpět do původních rodin.
Nadační fond pes v nouzi
Škrabadla z úvodní fotky březnového návodu (Škrabadlo z papíru, každé kočce na míru) spolu se dvěma škrabadly podle srpnového návodu (Kartonové škrabadlo, ostrých drápků lákadlo)  posíláme spolku Feliti club, který prostřednictvím svého kastračního projektu FELITI šíří osvětu týkající se kastrace toulavých koček a hradí poplatky za kastrace volně žijících koček a kocourů.
feliti logo
Sadu tří velikostí srdíček s křížkovou výšivkou podle únorového návodu (Látková srdíčka pro vaše zlatíčka) a 24 srdíčkových hraček pro kočičky posíláme útulku Srdcem pro kočky, který pečuje o toulavé, týrané a opuštěné kočky v nouzi. 19 srdíčkových hraček s pískátkem pro pejsky posíláme spolku Chrti v nouzi, který pomáhá opuštěným chrtům.
Podpořte náš útulek. Odneste si domů kočičku. Adoptujte kočičku virtuálně

Pelíšky z úvodní fotky lednového návodu (Měkoučký pelíšek pro zvířecí kožíšek) posíláme Útulku Tibet, který pomáhá pejskům, kočičkám i jiným zvířatům v nouzi.

www.utulektibet.cz

Hračky pro kočky z listopadového návodu (Voňavé hračky pro hravé kočky) dělíme na čtyři díly a posíláme spolku Kočky České Budějovice, spolku Brněnský Max, útulku Srdcem pro kočky a útulku Kočičí domov Sluníčko.

Ručníky s křížkovou výšivkou z úvodní fotky říjnového návodu (Ručník krásně vyšívaný, utře tlapky umazaný) posíláme spolku Brněnský Max, který provozuje soukromý útulek pro kočky.

www.brnenskymax.estranky.cz

Polštáře s výšivkou chrtích plemen ve velikosti 41 x 41 cm z úvodní fotky zářijového návodu (Pohodlné polštářky pro lenivé pohodářky), posíláme spolku Chrti v nouzi, který pomáhá opuštěným chrtům. Polštáře bude možné vydražit ve vánoční aukci 2020 🙂
chrti v nouzi
Škrabadla z úvodní fotky srpnového návodu (Kartonové škrabadlo, ostrých drápků lákadlo) posíláme spolku Kočky České Budějovice, který pečuje o opuštěné kočky. Škrabadla budou součásti aukce podzim / zima 2020.
kočky české budějovice

Věděli jste, že každý den můžete udělat ne jeden, ale rovnou dva dobré skutky, které vás nebudou nic stát? Jen chvilku času a jeden klik a právě tento klik naplní misku opuštěnému zvířeti 🙂 Kliknout můžete vždy jednou denně, pohodlně ze svého PC, tabletu nebo chytrého telefonu, prostě z čehokoli, co máte po ruce, a úplně zdarma 🙂 Jdete do toho? 😉

logo pesweb

Chcete se dozvědět více o tom, jak jednoduše pomáhat zvířatům klikáním? Nebo jak pomoci konkrétnímu útulku nebo spolku pečujícímu o opuštěná zvířata? Klikněte na banner a můžete začít pomáhat 🙂

CLICK AND FEED letak_500px
click and feed

Užitečné odkazy